Свети Сава

У нашој школи је, у петак, 27.01.2023. године свечаном приредбом обележена школска слава „Свети Сава“. У свечаној приредби учествовао је хор ученика другог циклуса основног образовања, ученици литерарне секције са својим рециталом, као и ученици осмог разреда који су за слободну наставну активност изабрали предмет филозофија са децом који су припремили историјски важне чињенице како о Свето Сави, тако и о лози Немањића и нашој држави за време њихове владавине. Свечаност су додатно улепшали и ученици трећег разреда са две глумачке изведбе. Вероучитељ наше школе Бојан Кошанин, заједно са директорком школе, овогодишњом кумом Снежаном Кривокућом, ученицима и осталим запосленима свечаном церемонијом су освештали колач.